Veterinarijos klinikos Kaune, didmeninė prekyba šunų ir kačių maistu

Naujienos


Naujiena: Brit Care Mini, Brit Fresh ir Veterinary diets

Brit Care Mini. Speciali pašarų serija mažiausių veislių šuniukams.

Tai pašarai su begale būtinų savybių, skirtų pagerinti jūsų šuniuko mitybos ir reakcijos į aplinką vertę.

Šie pašarai:

✔️ yra begrūdžiai ir nesukeliantys alergijų,
✔️ su šviežia ir kokybiška mėsa (sudėtyje nėra vištienos),
✔️ turintys didesnę maistinę vertę 
✔️ ir pasižymintys puikiu skoniu bei nauda gyvūnams.

 

Brit Fresh linija .Naujų pašarų sudėtyje yra 40% šviežios mėsos, sumaišytos su džiovinta mėsa, bulvėmis, grikiais, obuoliais, burokėliais, žolelėmis ir kitais natūraliais ingredientais! 

    

Veterinary Diets  linija .Pagaliau turime tai, ko labiausiai reikia sergantiems ar jautriems įvairiems susirgimams augintiniams. Tai gydomieji pašarai, skirti daugumos susirgimų gydymui ir profilaktikai. Jie pagaminti, naudojant ilgai kurtą ir tikrintą pagal įvairius parametrus sudėtį, į kurią įeina tik pačios aukščiausios kokybės ingridientai.

BRIT GF Veterinary Diets asortimentas šunims:

- Brit GF Veterinary Diets Dog Mobility
- Brit GF Veterinary Diets Dog Renal
- Brit GF Veterinary Diets Dog Struvite
- Brit GF Veterinary Diets Dog Hepatic
- Brit GF Veterinary Diets Dog Gastrointestinal
- Brit GF Veterinary Diets Dog Obesity
- Brit GF Veterinary Diets Dog Diabetes
- Brit GF Veterinary Diets Dog Hypoallergenic

BRIT GF Veterinary Diets asortimentas katėms:

- Brit GF Veterinary Diets Cat Struvite
- Brit GF Veterinary Diets Cat Renal
- Brit GF Veterinary Diets Cat Obesity
- Brit GF Veterinary Diets Cat Hypoallergenic
- Brit GF Veterinary Diets Cat Gastrointestinal
- Brit GF Veterinary Diets Cat Diabetes

Gydomieji šunų, turinčių inkstų nepakankamumą, konservai.

• Be vištienos baltymų
• Kontroliuojamas lengvai virškinamų baltymų kiekis
• Omega-3 palaikyti inkstų filtravimo funkciją
• Chitozanas riboja fosforo absorbciją
• Šaltalankiai - antioksidantinės savybės, imuninės sistemos stimuliacija

OVEN BAKED TRADITION. Tai naujas kanadiečių gamybos sausas maistas šunims ir katėms. Unikalus ne tik itin aukšta kokybe, bet ir gaminimo principu. Kuo ypatingas OBT (orkaitėje keptas sausas šunų ir kačių maistas) ir kuo jis skiriasi nuo įprasto ekstruderiu gaminto maisto:

1. Skirtingai nuo ekstruderiu pagaminto šunų maisto, orkaitėje keptas maistas (OBT) gamybos metu nėra paveikiamas karštais garais ir aukštu slėgiu, dėl to yra išsaugoma didžioji dalis vitaminų ir mineralų, išsaugomas natūralus skonis ir kvapas, dėl to yra gerai valgomas net ir itin išrankių augintinių.

2. Orkaitėje kepto gyvūnų maisto (OBT) granulės yra labiau koncentruotos negu ekstruderiu gaminto maisto granulės, todėl papuolę į virškinimo traktą neišsiplečia, gyvūnas nepatiria diskomforto ir nėra rizikos skrandžio išsipūtimui ir užsisukimui (būdinga didelių veislių šunims, mėgstantiems daug sauso maisto suvalgyti vienu metu)

3. Dėl iki 10 kartų ilgesnio kepimo proceso žemesnėje temperatūroje, OBT maistas yra lengviau virškinamas nei ekstruderiu gamintas maistas ar žalia mėsa, lengviau įsisavinamas, dėl to maisto reikia nedaug, mažiau apkraunamas virškinimo traktas siekiant aprūpinti organizmą visomis maisto medžiagomis.

4. OBT maisto gamybos technologija leidžia receptūroje turėti didesnį šviežios mėsos kiekį nei gamintuose ekstruderiu, dėl to pašaras yra skanesnis ir išsaugo daugiau vertingų savybių, granulės nėra purškiamos aliejais su vitaminų ir mineralų kompleksais, priešingai nei gaminant ekstruderiu.

5. Aukščiausios kokybės gyvūnų maistui OBT mėsa, žuvis ir kiti produktai yra perkami tik iš atrinktų vietinių ūkininkų ir tiekėjų, taip pat sudėtyje yra gausu aukščiausios kokybės vaisių, daržovių, miško uogų ir kitų jūsų augintiniui būtinų produktų. Maisto sudėtyje nerasite antibiotikų, konservantų, dirbtinių kvapų ir skonio stipriklių, taip pat dėl alergijų pavojaus nenaudojami kviečiai, kukurūzai ir soja.

6. OBT maistas šunims ir katėms yra gaminamas vienintelėje gamykloje Kanadoje. Tai jau 20 metų patirtį turintis šeimos verslas, kurio pagrindinis tikslas yra pagaminti ne tik skanesnį, bet ir kuo sveikesnį maistą mūsų keturkojams draugams.

7. Deja, orkaitėje keptą maistą pagaminti yra brangiau ir užtrunka kur kas ilgiau negu gaminti ekstruderiu, bet ar galima lyginti mėsos kepsnį keptą specialioje keptuvėje ar ant žarijų ir kepsnį, kuris buvo iškeptas mikrobangų krosnelėje?

 

BRIT PREMIUM BY NATURE. Nauji konservai šunims, net 800g. Idealus papildas granulėms. Jis padeda pagerinti maisto suvartojimą ir papildyti skysčius. Sudėtyje yra kolageno, kuris palaiko sveikus sąnarius, lašišų aliejaus, vaisių ir vaistažolių.

  • Puikus virškinamumas ir nuostabus skonis
  • Subalansuotas maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų kiekis
  • Be grūdų – be druskos – be GMO

Skaityti naujieną